MCSM, ul. Łokietka 3, 87-100 Toruń

NOCLEGI PRACOWNICZE W MCSM

Z przyjemnością informujemy, że MCSM w Toruniu przy ul. Łokietka 3 rozpoczął specjalną promocję dla firm i pracodawców, którzy poszukują komfortowych noclegów dla swoich pracowników.

Nasz hostel oferuje przestronne pokoje z wygodnymi łóżkami oraz wszelkimi udogodnieniami, takimi jak darmowe WiFi, kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków, przechowalnia bagażu oraz bezpłatny parking.

Dodatkowo od wtorku do piątku w godz. 12:00 – 16:00 w naszej restauracji Młyn Smaków serwujemy lunch w cenie od 22 zł za danie główne. Istnieje również możliwość wcześniejszego zamówienia kolacji.

 

Dzięki dogodnej lokalizacji naszego hostelu, nasi goście mają szybki dostęp do centrów biznesowych oraz atrakcji turystycznych Torunia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji i zarezerwowania noclegów dla swoich pracowników już dziś. Skontaktujcie się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji i preferencyjnych warunków przygotowanych specjalnie dla Państwa.

Zapewniamy, że pobyt w naszym hostelu będzie komfortowy, przyjazny oraz korzystny cenowo. Jesteśmy przekonani, że Wasi pracownicy będą zadowoleni z wyboru naszego hostelu jako miejsca noclegowego w Toruniu.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji!

Rezerwacji można dokonać telefonicznie:
530-854-952